Krajský přebor dorostenek v hale 2016

IMG_9054  V sobotu 20.1.2016 se naše minivýprava zúčastnila společného Přeboru Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v překrásné atletické hale v Praze – Stromovce. Rád bych poděkoval všem účastnicím – dorostenkám Aničce Blumentrittové,  Stefi Graf, Zuzce Müllerové a Magdě Talířové za bojovné výkony, které předvedly na svých prvních velkých atletických závodech ve velmi kvalitní konkurenci. Vždyť těchto závodů se zúčastnili nejen závodníci z našich krajů, ale i taková esa české atletiky jako jsou Jiřina Ptáčníková, Jan Kudlička, Michal Balner a další…

Velkou pochvalu zaslouží Magda Talířová, která ve všech třech svých vystoupeních zaběhla časy na velmi dobré úrovni: na 800m se umístila na vynikajícím 6. místě (v redukovaném pořadí JČ kraje skončila dokonce 2.!!!) a na 200m vyhrála svůj rozběh a v redukovaném pořadí JČ kraje se umístila na 5. místě. Gratuluji a věřím, že tyto výkony budou pro ni i ostatní povzbuzením do další tréninkové a závodní činnosti.