KRÁLOVNA SPORTU V PRACHATICÍCH

Vážení příznivci atletiky,

je mou milou povinností vám oznámit, že náš – v květnu letošního roku založený – sportovní klub Atletika Prachatice, z.s. právě zahájil svoji činnost.

Za pouhé tři měsíce se nám podařilo zajistit kvalitní tréninkové a závodní podmínky pro všechny věkové kategorie, tj. pro děti, mládež, ale i dospělé. Jsme připraveni ve svých řadách uvítat všechny zájemce na všech výkonnostních úrovních, jsou vítáni i ti, kteří mají zájem si atletické disciplíny třeba jenom zkusit. Současně zveme ke spolupráci i případné další trenérky, trenéry, rozhodčí, či „nadšence“, kteří atletiku v Prachaticích chtějí podpořit.

Vzhledem k našemu členství v Českém atletickém svazu otevíráme prachatickým sportovcům cestu, jak bojovat o atletické tituly za klub z Prachatic. Pokud vše půjde podle našich představ, mohla by se Atletika Prachatice představit již na jaře příštího roku v krajských přeborech družstev i jednotlivců.

Závěrem bych rád poděkoval všem, kteří se zasloužili o to, že se podařilo v tak krátké době vše připravit: Janu Plánkovi, Janu Kocourkovi, Marku Černému, Českému atletickému svazu a mnoha dalším.

Přeji všem našim stávajícím i budoucím členům, atletkám a atletům správné vykročení směrem k příjemným chvílím strávených s královnou sportu a těším se brzy na shledanou na atletickém oválu.

Antonín Pilát, předseda klubu