Tréninky od 1.11.2019

TS Jana Plánka

úterý 16:15 – 17:30 ZŠ Zlatá Stezka – tělocvična
pátek 14:45 – 16:00 ZŠ Zlatá Stezka – tělocvična

TS Antonína Piláta

úterý 17:00 – 18:30 ZŠ Zlatá Stezka – tělocvična
středa 16:30 – 18:00 ZŠ Zlatá Stezka – tělocvična
pátek 15:30 – 17:00 ZŠ Zlatá Stezka – tělocvična
sobota 10:00 – 11:30 atletický stadion

Aktuální zařazení do tréninkových skupin – viz. „členská sekce“.

Tréninky od 16.9.2019

TS Jana Plánka

úterý 16:00 – 17:30 atletický stadion
pátek 14:30 – 16:00 atletický stadion

TS Antonína Piláta

úterý 16:00 – 17:30 atletický stadion
středa 16:00 – 17:30 atletický stadion
pátek 15:30 – 17:00 atletický stadion
sobota (od 12.10.) 10:00 – 11:30 atletický stadion

Aktuální zařazení do tréninkových skupin – viz. „členská sekce“.

Tréninky od 1.září

Pro všechny tréninkové skupiny budou tréninky od 1. do 15. září probíhat 3x týdně na našem stadiónu vždy v úterý, ve čtvrtek a v pátek od 16:00 do 17:30.

Předpokládané termíny tréninků od 16.9. jsou: Lvíček – pondělí (nebo pátek v případě plavání) a čtvrtek, TS J. Plánka (mladší) – úterý (16:00-17:30) a pátek (14:30-16:00), TS A. Piláta (starší) – úterý, středa, pátek (16:00-17:30) a sobota (10:00-11:30). Zařazení do jednotlivých skupin zveřejníme v průběhu druhého zářijového týdne.

tréninky a soustředění o letních prázdninách

!!! 1. PRÁZDNINOVÝ TRÉNINK SE KONÁ V ÚTERÝ 13. SRPNA !!!

Ahoj atletky a atleti (vážení rodiče).

Vzhledem k tomu, že první podzimní závody nás čekají již na přelomu srpna a září, je potřeba se na ně náležitě připravit.

Proto jsme pro vás připravili na letní prázdniny následující program:

1) společné soustředění pro všechny kategorie od 4.8. do 11.8.2018 soustředění na Lipně pod trenérským vedením Jana Plánka a Karla Plánka,

2) pro všechny budou probíhat pravidelné tréninky 3x týdně na našem stadiónu od 12.8. vždy v úterý, ve čtvrtek a v pátek od 16:00 do 17:30.

Matyáš Havel krajským přeborníkem

Letošním nejúspěšnějším závodníkem našeho klubu na krajské úrovni se stal Matyáš Havel, který v hodu plným míčem nenašel v kraji přemožitele a zcela zaslouženě zvítězil a získal svůj historicky první titul přeborníka Jihočeského kraje. Gratuluji!

Většina ostatních závodnic a závodníků, kteří se zúčastnili v uplynulých týdnech Krajských přeborů v individuálních disciplínách předvedla velmi bojovné výkony, mnohdy na hranici svých sportovních možností a okořeněné několika překonanými osobními rekordy. Na další umístění na „bedně“ to však tentokrát nestačilo.

Přesto bych celkově výkony hodnotil pozitivně a s optimismem do dalších let. Následující seznam umístění do 10-tého místa totiž hovoří za vše.

  • muži: Jan Plánek (6. kros), Pavel Pechek (9. kros)
  • ženy: štafeta 4x100m (7.)
  • dorostenky: Lucie Svobodová (6. kros, 6. 1500m), Magda Čížková (7. 400m př.)
  • starší žákyně: Denisa Mikešová (4. oštěp, 9. výška), Lucie Mikešová (5. 200m př.), Renata Turková (6. 60m, 6. dálka), Lenka Fidlerová (6. 800m), štafeta 4x300m (5.)
  • starší žáci: Jakub Jiraň (5. dálka)
  • mladší žákyně: Nela Šebestová (5. kros, 9. dálka), Kateřina Kubačková (7. koule, 10 60m př.), štafeta 4x60m (8.)
  • mladší žáci: Adam Plánek (5. kros), Matěj Novotný (6. dálka), Kryštof Plánek (7. kros), Matěj Fučík (8. kros), štafeta 4x60m (8.)
  • přípravka dívky: Tereza Vozábalová (4. 50m př.), Daniela Roučková (7. 60m), Eliška Kubincová (7. kros), Jolana Prixová (10. 600m)
  • přípravka hoši: Matyáš Havel (1. plný míč), Filip Krejčí (4. kriket, 9. 600m, 9. kros)
  • minipřípravka dívky: Alexandra Bubeníková (6. kros), Anežka Sedláčková (9. kros), Anežka Fučíková (10. kros)