Nejdůležitější závody 2019

Nejdůležitější závody letošní sezóny, na kterých by nikdo z nominovaných neměl chybět… Nezapomeňte, si tyto termíny zadat do svých diářů a rezervovat si je pro atletické závody!!! Konkrétní nominace se vždy včas dozvíte od svých trenérů. 

TERMÍNOVKA 2019 /halová sezóna/ 

19.1. so           KP (dorost – dospělí)             Praha – Strahov /SOKCB/

26.1. so           KP MŽ + SŽ                          Praha – Strahov /4DVCB/

16.2. so           KP MŽ + PŘÍP. ve vícebojích          Praha – Strahov /TABOR/

TERMÍNOVKA 2019 /venkovní sezóna/

 Přehled závodů v Prachaticích na dráze (všechny kategorie)

28.4. ne           7. Atletická neděle

23.5. čt            Přebor Prachatic 1

28.5. út           Přebor Prachatic 2

12.9. čt            Přebor Prachatic 3

17.9. út           Přebor Prachatic 4

22.9. ne           8. Atletická neděle

Přehled KPJ mimo dráhu

23.3. so           KP v krosu (PŘÍP. – dospělí) Tábor /TABOR/

21.4. ne           KP – Silniční běh Kolem Hluboké 25 km Hluboká /KINCB/

12.10. so         KP – Silniční běh 10 km Chlum u Třeboně /JHKMA/

Přehled KPJ na dráze

4-5.5. so,ne     KP ve vícebojích (starší žactvo – dospělí) Nová Včelnice /NVCEL/

11.5. so           KP – starší žactvo a přípravka Tábor /TABOR/

25.5. so           Mistrovství Plzeňského, Karlovarského a JČ kraje         Písek /ATPIS/

mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

26.5. ne           KP – mladší žactvo Veselí nad Lužn. /VESEL/

10.7. st            KP – 10 000 m muži + 5 000 m ženy Písek /ATPIS/

21.9. so           KP ve vícebojích – mladší žactvo a přípravka Veselí nad Lužn. /VESEL/

Přehled KPD na dráze

1.5. st              1. kolo KP družstev staršího žactva Tábor /TABOR/

3.5. pá            1. kolo KP družstev přípravek /sk. 1/ Č.Budějovice /4DVCB/

8.5. st??          1. kolo OMD družstev juniorů a dorostu KKAS – K.Vary

19.5. ne           1. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva Nová Včelnice /NVCEL/

7.6. pá            2. kolo KP družstev přípravek /sk.1/ Prachatice /ATPRA/

8.6. so             2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva Č.Budějovice /4DVCB/

15.6. so           2. kolo KP družstev staršího žactva Písek /ATPIS/

31.8. so           2. kolo OMD družstev juniorů a dorostu Písek /ATPIS/

8.9. ne             3. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek Č.Budějovice /SOKCB/

15.9. ne           3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva Nová Včelnice /NVCEL/

M – muži, Ž – ženy, JUN – junioři (00+01), DOR – dorost (02+03), SŽ – starší žactvo (04+0), MŽ – mladší žactvo (06+07), PŘÍP – přípravka (08 a mladší)

O případných změnách v termínech a místech konání vás budeme vždy informovat.