Nejdůležitější akce 2020

Nejdůležitější závody atletické sezóny 2020, na kterých by nikdo z nominovaných neměl chybět… Nezapomeňte si tyto termíny zadat do svých diářů a rezervovat si je pro atletické závody!!! Konkrétní nominace se vždy včas dozvíte od svých trenérů. 

Termíny soustředění

5.1.-8.1.  Strahov (nominace již uzavřena)
26.7-2.8.  Nová Pec (TS Jana Plánka + Lvíček)
16.8-21.8. Blatná (TS Antonína Piláta + další s odpovídající výkonností)

KPJ hala 

18.1.    Strahov  - KP mladšího a staršího žactva  /ročníky 2005-2008/
25.1.    Strahov  - KP mužů, žen, juniorů a dorostu /2004 a starší + vybraní 2005/
22.2.    Strahov -  KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek /2007-2011/

Závody na atletickém stadionu v Prachaticích 

26.4. ne           9. Atletická neděle /všechny kategorie/
21.5. čt           Přebor Prachatic 1 /všechny kategorie/
26.5. út           Přebor Prachatic 2 /všechny kategorie/
19.6. pá           2. kolo KP družstev přípravek /sk. 1/
10.9. čt           Přebor Prachatic 3 /všechny kategorie/
15.9. út           Přebor Prachatic 4 /všechny kategorie/
27.9. ne           10. Atletická neděle /všechny kategorie/

KPJ 2020 dráha

2-3.5.     KP ve vícebojích (starší žactvo, dorost, junioři, dospělí)    Nová Včelnice /NVCEL/
23.5.      Mistrovství Plzeňského, Karlovarského a JČ kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek     PKAS - Sušice 
31.5.      KP - mladší žactvo     Veselí nad Lužn. /VESEL/
7.6.        KP - starší žactvo a přípravka   Č. Budějovice /SOKCB/
?????     KP - 10 000 m muži + 5 000 m ženy     Písek /ATPIS/
19.9.      KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka   Veselí nad Lužn.

KP družstev 2020 (přehled)

8.5.      1. kolo OMD družstev juniorů a dorostu  Karlovy Vary
9./10./5. 1. kolo KP družstev staršího žactva  Č.Budějovice /SOKCB
16.5.      1. kolo KP mladšího žactva  Písek /ATPIS/
????       1. kolo KP družstev přípravek /sk.1/  Č. Budějovice /SOKCB/ (zatím bez termínu – přichází v úvahu 22. květen popř. 29. květen)
14.6.      2. kolo KP družstev mladšího žactva. Nová Včelnice 
19.6.      2. kolo KP družstev přípravek /sk. 1/   Prachatice /ATPRA/
20.6.      2. kolo KP družstev staršího žactva   Č.Budějovice /4DVCB/
30.8.      2. kolo OMD družstev juniorů a dorostu  Č.Budějovice /SOKCB/
5.9.      3. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek,   Č.Budějovice (stad.SOKCB)
13.9.      3. kolo KP družstev a mladšího žactva  Nová Včelnice

KPJ mimo dráhu

21.3.    Tábor - KP v přespolním běhu /všechny kategorie/
19.4.    Hluboká nad Vlt. - KP v silničním běhu na 25 km
31.10. Kard. Řečice - KP v půlmaratonu

 junioři (01+02), dorost (03+04), starší žactvo (05+06), mladší žactvo (07+08), přípravka (09 a mladší), všechny kategorie

O případných změnách v termínech a místech konání vás budeme vždy informovat.