4. AN, 1.10.2017, výsledky

50 metrů

start           Celkové
číslo Příjmení a jméno Nar. Příslušnost Čas Pořadí pořadí
1 Karolína Staňková 25.09.2008 ATPRA 9,07 2 5
1 Švíková Lucie 28.01.2006 ATPRA DNS DNS DNS
1 Sztojková Lucie 27.1.2007 ATPRA 8,99 1 4
2 Kateřina Kubačková 12.04.2007 ATPRA 8,87 3 3
2 Buchlovská Markéta 11.07.2006 ATPRA 8,84 2 2
2 Štěpánová Natálie 02.09.2006 ATPRA 9,20 4 6
2 Šebestová Nela 01.11.2007 ATPRA 8,52 1 1
3 Filip Krejčí 01.02.2008 Vimperk 8,80 2 4
3 Plánek Matouš 11.07.2010 ATPRA 9,93 4 8
3 Mikeš Petr 06.06.2009 ATPRA 9,53 3 7
3 Vacek Matouš 2.1.2008 ATPRA 8,24 1 1
4 Filip Jiraň 16.06.2007 ZŠ Zlatá stezka PT 8,54 2 3
4 Fučík Matěj 23.05.2007 ATPRA 9,25 4 6
4 Havel Matyáš 19.01.2008 ATPRA 8,86 3 5
4 Hlouška Jan 17.7.2007 ATPRA 8,50 1 2
5 Kozlová Alžběta 14.03.2004 ATPRA 8,32 1 1
5 Lukavská Barbora 13.04.2005 ATPRA 9,92 3 3
5 Randáková Adéla 02.08.2005 ATPRA 8,42 2 2
5 Sedláková Gabriela 25.10.2006 ATPRA 10,26 4 7

100 metrů

start           Celkové
číslo Příjmení a jméno Nar. Příslušnost Čas Pořadí pořadí
1 Klementová Tereza 23.12.2003 ATPRA 14,56 2 1
1 Mikešová Lucie 04.11.2004 ATPRA 14,93 4 2
1 Turková Renata 10.01.2004 ATPRA 14,65 3 1
1 Talířová Magdalena 13.07.2000 ATPRA 13,61 1 1
2 Roman Pech 16.03.1962 Fischer Ski klub šumava DNS DNS DNS
2 Daniel Gribbin 11.11.2003 SK4DV ,12,97 1 1
2 Randák Hynek 21.04.2003 ATPRA 13,33 3 3
2 Turek Vojtěch 10.04.2003 ATPRA 13,01 2 2
2 Plánek Jan 06.10.1972 ATPRA 14,26 4 1
2 Jiraň Jakub 08.11.2005 ATPRA 15,79 5 1

300 metrů

start           Celkové
číslo Příjmení a jméno Nar. Příslušnost Čas Pořadí pořadí
1 Karolína Kunešová 03.12.2007 ZŠ Zlatá stezka PT 1.03,04 3 5
1 Kunešová Klára 03.12.2007 ATPRA 1:03,33 4 6
1 Fučíková Magdaléna 23.05.2007 ATPRA 58,62 2 2
1 Ludmila Kozlová 27.02.2007 ATPRA DNS DNS DNS
1 Kubová Barbora 28.05.2007 ATPRA 57,39 1 1
2 Sztojková Lucie 27.1.2007 ATPRA 1:09,01 3 7
2 Buchlovská Markéta 11.07.2006 ATPRA 59,61 1 3
2 Sedláková Gabriela 25.10.2006 ATPRA 1:12,32 4 8
2 Švíková Lucie 28.01.2006 ATPRA DNS DNS DNS
2 Štěpánová Natálie 02.09.2006 ATPRA 1:02,70 2 4
3 Randáková Adéla 02.08.2005 ATPRA 53,90 1 2
3 Lukavská Barbora 13.04.2005 ATPRA 1:12,00 3 5
3 Pilátová Markéta 16.05.2005 ATPRA 59,31 2 4
3 Fidlerová Lenka 22.12.2005 ATPRA DNS DNS DNS
4 Turková Renata 10.01.2004 ATPRA 51,46 3 1
4 Kozlová Alžběta 14.03.2004 ATPRA 55,41 4 3
4 Klementová Tereza 23.12.2003 ATPRA 49,80 2 1
4 Talířová Magdalena 13.07.2000 ATPRA 45,45 1 1
5 Filip Krejčí 01.02.2008 Vimperk 57,39 2 2
5 Plánek Matouš 11.07.2010 ATPRA 1:12,32 4 4
5 Mikeš Petr 06.06.2009 ATPRA 1:06,47 3 3
5 Havel Matyáš 19.01.2008 ATPRA 55,47 1 1
6 Filip Jiraň 16.06.2007 ZŠ Zlatá stezka PT 1:00,29 3 2
6 Vacek Matouš 2.1.2008 ATPRA 1:29,61 4 3
6 Hlouška Jan 17.7.2007 ATPRA 55,27 2 1
6 Jiraň Jakub 08.11.2005 ATPRA 53,41 1 1
7 Roman Pech 16.03.1962 Fischer Ski klub šumava DNS DNS DNS
7 Plánek Jan 06.10.1972 ATPRA DNS DNS DNS
7 Randák Hynek 21.04.2003 ATPRA 44,52 2 2
7 Turek Vojtěch 10.04.2003 ATPRA 44,33 1 1

50 metrů překážek

start           Celkové
číslo Příjmení a jméno Nar. Příslušnost Čas Pořadí pořadí
1 Kateřina Kubačková 12.04.2007 ATPRA 10,56 1 1
1 Štěpánová Natálie 02.09.2006 ATPRA 11,30 3 3
1 Kunešová Klára 03.12.2007 ATPRA 11,46 4 4
1 Šebestová Nela 01.11.2007 ATPRA 10,61 2 2

60 metrů překážek

start           Celkové
číslo Příjmení a jméno Nar. Příslušnost Čas Pořadí pořadí
1 Mikešová Lucie 04.11.2004 ATPRA 11,86 1 1
1 Fidlerová Lenka 22.12.2005 ATPRA DNS DNS DNS
1 Pilátová Markéta 16.05.2005 ATPRA 13,04 2 2

100 metrů překážek

start           Celkové
číslo Příjmení a jméno Nar. Příslušnost Čas Pořadí pořadí
1 Daniel Gribbin 11.11.2003 SK4DV 18,92 3 3
1 Randák Hynek 21.04.2003 ATPRA 16,72 2 2
1 Turek Vojtěch 10.04.2003 ATPRA 15,90 1 1

800 metrů

start           Celkové
číslo Příjmení a jméno Nar. Příslušnost Čas Pořadí pořadí
3 Daniel Gribbin 11.11.2003 SK4DV 2:30,91 1 1
4 Mikešová Lucie 04.11.2004 ATPRA 2:43,85 2 1
7 Ludmila Kozlová 27.02.2007 ATPRA 3.11,42 6 2
7 Fučíková Magdaléna 23.05.2007 ATPRA 3:13,28 8 4
7 Kubová Barbora 28.05.2007 ATPRA 3:13,19 7 3
7 Šebestová Nela 01.11.2007 ATPRA 2:57,58 4 1
7 Fučík Matěj 23.05.2007 ATPRA 3:07,46 5 2
7 Plánek Kryštof 02.06.2007 ATPRA 2:55,55 3 1

Hod kriketovým míčkem

Příjmení a jméno rok nar. Příslušnost Výkon Umístění
Lukavská Anna 03.04.2004 Gymnázium PT 38,00 1
Kozlová Alžběta 14.03.2004 ATPRA 24,20 4
Fidlerová Lenka 22.12.2005 ATPRA DNS DNS
Lukavská Barbora 13.04.2005 ATPRA 27,35 3
Pilátová Markéta 16.05.2005 ATPRA 19,00 5
Randáková Adéla 02.08.2005 ATPRA 29,60 2
Sedláková Gabriela 25.10.2006 ATPRA 19,60 4
Buchlovská Markéta 11.07.2006 ATPRA 20,75 3
Karolína Kunešová 03.12.2007 ZŠ Zlatá stezka PT 22,50 1
Kateřina Kubačková 12.04.2007 ATPRA 21,40 2
Karolína Staňková 25.09.2008 ATPRA 17,70 5
Vacek Matouš 2.1.2008 ATPRA 24,10 4
Plánek Kryštof 02.06.2007 ATPRA 29,60 2
Hlouška Jan 17.7.2007 ATPRA 26,10 3
Filip Krejčí 01.02.2008 Vimperk 30,30 1
Havel Matyáš 19.01.2008 ATPRA 20,10 6
Mikeš Petr 06.06.2009 ATPRA 23,69 5

Skok do výšky

start   Rok   Výkon Pořadí
číslo Příjmení a jméno nar. Příslušnost
STŽKY Klementová Tereza 23.12.2003 ATPRA 120 1
MLŽKY Turková Renata 10.01.2004 ATPRA 125 1
STŽCI Jiraň Jakub 08.11.2005 ATPRA 110 1
DORKY Talířová Magdalena 13.07.2000 ATPRA 143 1