3. kolo Krajského přeboru družstev (2.9. + 16.9.2018)

Letošní závěrečná kola krajských přeborů družstev přinesla našim barvám, stejně jako v kolech předchozích, výborné výkony našich závodnic a závodníků a díky nim i příjemné sportovní zážitky pro nás trenéry, vedoucí družstev, rodiče i diváky.

V kategorii starších žákyň se našim atletkám podařilo vybojovat v tomto kole 6.místo, v celkovém součtu pak konečné 7. místo v Jihočeském kraji. Nebýt mé organizační chyby z 1. kola,  za což se děvčatům ještě jednou omlouvám, skončily by pravděpodobně na vynikajícím 5. místě! Body tentokrát získaly: Renata Turková (10,75 bodů), Denisa Mikešová (9), Lucie Mikešová (8,75), Lenka Fidlerová (6,75) a Tereza Klementová (3,75). 

Družstvo mladších žákyň skončilo ve 3. kole na 6. místě a stejné umístění mu sluší i v celkovém pořadí. Na pomyslnou první příčku v počtu získaných bodů se tentokrát vyšvihla  Denisa Mikešová ziskem 15 bodů, následována Lenkou Fidlerovou (13,25), Markétou Pilátovou (3,25), Kamilou Klementovou (3,25) a Lucií Švíkovou (2,25). 

Družstvo mladších žáků se tentokrát zúčastnilo v počtu dvou atletů a vynikajícím ziskem 19-ti bodů se blýskl Jakub Jiraň.

V kategorii přípravek se podařilo děvčatům a chlapcům vybojovat, stejně jako mladším žákyním, shodně 6. místa – ve 3. kole i celkově . Bodově se (individuálně) prosadili: Nela Šebestová (15 bodů), Kryštof Plánek (12), Kateřina Kubačková (9), Matyáš Havel (6), Filip Krejčí (2), Magdaléna Fučíková (2) a smíšená štafeta 8x100m (8). 

Všem členům a členkám družstev jménem našeho klubu za předvedené výkony děkuji a k výborným umístěním gratuluji.